Orfa nábytek

Orfa nábytek, být doma... je zážitek
-35%
Unit Dětský pokoj dub sonoma/bílá

Unit Dětský pokoj dub sonoma/bílá

Kód zboží: 5102396
Barva: Dub sonoma/bílá
Šířka: 204 cm
Výška: 160 cm
Hloubka: 95 cm
Váha: 202 kg
Unit Dětský pokoj dub sonoma/bíláUnit Dětský pokoj dub sonoma/bíláUnit Dětský pokoj dub sonoma/bíláUnit Dětský pokoj dub sonoma/bílá

Barevné varianty

Šedá

Hledáte místo na spaní, hraní i učení? Všechny tyto věci vám bez problému vyřeší dětský pokoj Unit, který je skvělý pro každého školáka. Tento multifunkční dětský nábytek Unit je velmi praktický, a jestliže máte malé prostory, je určen přímo pro Vás. Sestavu je možné poskládat jak na levou tak i na pravou stranu.

Sestava se skládá z vyvýšené postele, ke které vedou čtyři pohodlné celoplošné schůdky, pod postelí se nachází vestavěná skříň s poličkami a šatní tyčí (hloubka 50 cm) a vestavěný regál, který má 3 otevřené poličky a 3 zásuvky. Součástí sestavy je také volně stojící psací stůl s prostorem pro PC + s výsuvnou deskou na klávesnici, stůl doplňuje šuplík a poličky.

Postel je určená pro matraci o velikosti 90x200 cm. Matrace není součástí sestavy, je možné si ji přiobjednat, viz Související zboží.

Sestava je v neutrálním barevném provedení dub sonoma/bílá a proto je vhodná jak do dívčího, tak i do chlapeckého pokoje.

Související zboží

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku