Orfa nábytek

Orfa nábytek, být doma... je zážitek

Mitoda Nástavec na regál NAD/4/4, Bílý mat

sleva -35%
1 699 Kč 1 104 Kč
Barva: Bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 40 cm
Váha: 7.85 kg
Kód zboží: 3160768
Načítám...
Mitoda Nástavec na regál NAD/4/4, Bílý mat

Chcete mít váš regál Mitoda ještě prostornější? Potom si pořiďte nástavec na regál Mitoda NAD/4/4 v barvě bílý mat. Můžete ho také samostatně zavěsit a vytvořit tak další krásné místo pro vystavení knížek, dekoračních předmětů, suvenýrů, fotografií atd.

Jestliže chcete ještě více zdůraznit jedinečnost nábytku, je možné dokoupit do něj zajímavou úhlopříčnou poličku dostupnou v 7 atraktivních barvách, viz Související zboží.

Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu, který vás povede krok za krokem, snadná.

Kolekce Mitoda vás překvapí originálním uspořádáním prvků, které si zvolíte sami. Do regálů je totiž možné zakoupit různé poličky, kterými prostor krásně ozvláštníte a rozčleníte. Na výběr máte ze 7 zajímavých barev, a to antracit černý, dub nagano, světle růžová lak, světle šedá, koral lak, mátová lak a trafik bílá.

Regály vám pomohou vytvořit místo pro domácí knihovnu či výstavu dekoračních předmětů nebo suvenýrů. Skvěle vám poslouží ale také při organizaci dokumentů a kancelářských potřeb. Regály Mitoda jsou k dispozici v moderních barvách bílá a antracit černý, které odpovídají moderním trendům a lze je snadno začlenit do uspořádání vašeho interiéru.

 

 

Montážní návod

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku