Orfa nábytek

Orfa nábytek
-32%
CARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bílá

CARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bílá

33 999 Kč 22 999 Kč
Kód zboží: 6107459
Barva: Šedá
Materiál: Látka
Šířka: 269 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 219 cm
Šířka ložné plochy: 135 cm
Délka ložné plochy: 215 cm
Váha: 158 kg
Vrácení zboží do 1 měsíce
CARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bíláCARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bíláCARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bíláCARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bíláCARL LUX rohová sedací souprava, Levá, šedá/bílá

Barevné varianty

Béžová

Mít své místo a v něm pohodlí. Každý se touží večer natáhnout a relaxovat. Odpočinek si ale nemůžete plně vychutnat, když je vaše pohovka malá a stěží se na ni vlezete dva. Tento problém hravě vyřeší sedací souprava CARL LUX, která poskytne dostatek pohodlí i místa.

Pohodlná a elegantní rozkládací sedací souprava CARL LUX je v levém rohovém provedení (z pozice sedícího), potažena látkou Matrix 15 šedá a ekokůží Madryt 920 bílá.

Sedačka disponuje 2 úložnými prostory. Je vhodná pro každodenní spaní, kdy po rozložení vznikne velká spací plocha o rozměrech 135 x 215 cm. Sedací  souprava se rozkládá pomocí mechanismu, kdy sedák vytáhneme dopředu a opěrák položíme na úložný prostor.

Sedák i opěrák jsou tvořeny z vlnité pružiny a pěny, což vám společně s nastavitelnou loketní opěrkou zajistí komfortní sezení. Součástí sedačky je 5 opěrných polštářů a 3 polštáře ozdobné.

Další výhody:

  • vysoký opěrák zajišťuje stabilní podpěru pro záda
  • sklopný opěrák je montovaný na kovových lištách, což zaručuje snadnou a rychlou montáž
  • systém taštičkového vyplnění opěrných polštářů slouží k vyšší odolnosti polštářů, vysokému komfortu opěry a optimálnímu ergonomickému přizpůsobení se tělu

Související zboží

dTest e-shop ORFA Nábytek

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku