Orfa nábytek

Orfa nábytek, být doma... je zážitek

KLEOPATRA ECONOMIC pohovka rozkládací Eco Cover Pixel, černá/šedá

sleva -38%
8 399 Kč 5 200 Kč
Barva: Šedá
Materiál: Látka
Šířka: 185 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 88 cm
Šířka ložné plochy: 125 cm
Délka ložné plochy: 185 cm
Váha: 35 kg
Kód zboží: 3713702
Načítám...
KLEOPATRA ECONOMIC pohovka rozkládací Eco Cover Pixel, černá/šedáKLEOPATRA ECONOMIC pohovka rozkládací Eco Cover Pixel, černá/šedáKLEOPATRA ECONOMIC pohovka rozkládací Eco Cover Pixel, černá/šedáKLEOPATRA ECONOMIC pohovka rozkládací Eco Cover Pixel, černá/šedá

Barevné varianty

Černá Červená Oranžová

Sháníte pohodlnou rozkládací pohovku do studentského pokoje? Každý studentský či dětský pokoj by měl mít dostatek místa k odpočinku a relaxaci. Vhodným a zároveň praktickým doplňkem může být pohovka Kleopatra Pixel.

Rozkládací pohovka Kleopatra Pixel má snímatelný potah s moderním vzorem Pixel (není určený k praní v pračce, ale pouze k ručnímu čištění!).
Výhodou pohovky je možnost rozkladu s funkcí klik-klak. Díky tomu pohovku jednoduše rozložíte pro potřebu příležitostného
přespání. Vznikne tak spací plocha o velikosti 185 x 125 cm. Ve spodní části se nachází úložný prostor pro vaše lůžkoviny.

Pohovka má podstavec z dřevotřískové desky, rozkládací rám je kovový, rošt tvoří 2 x 8 dřevěných lamel. Matrace sedáku je z polyuretanové pěny (výška 8 cm).

Výška sedáku je 40 cm.

V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky.

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku