Orfa nábytek

Orfa nábytek, být doma... je zážitek
-38%
VYPRODÁNO
Minero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedá

Minero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedá

Kód zboží: 3713620
Barva: Šedá
Materiál: Čalounění
Šířka: 215 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 135 cm
Šířka ložné plochy: 125 cm
Délka ložné plochy: 199 cm
Váha: 70 kg
Vrácení zboží do 1 měsíce
Prodej tohoto produktu skončil
Minero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedáMinero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedáMinero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedáMinero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedáMinero Rohová sedací souprava Levá/Pravá, šedá

Minero, levná rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem

V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu, nesmíte opomenout kolekci Minero.
Jde o minimalisticky tvarované pohovky, která si zamilujete nejen po estetické stránce, ale také díky nekonečnému pohodlí, které vám dopřejí.

Rohová sedačka MINERO o rozměru 215 x 135 cm se přizpůsobí každému prostoru. Její rohové provedení je univerzální - sami si zvolíte, zda roh namontujete na levou či pravou stranu. V nabídce máme čtyři barevné provedení čalounění - Haiti hnědo-béžové nebo Haiti černo-šedé. Malmo šedá a Malmo hnědá. Ve stejných barvách jsou také 3 opěrné polštáře.

Tato subtilní sedačka v sobě navíc ukrývá úložný prostor, který je neocenitelný. Rohová sedací souprava MINERO s kvalitním pružinovým jádrem Vám poslouží také k občasnému přespání. Po rozložení vznikne plocha spaní 199 x 125 cm. A co je nejdůležitější, cena této sedačky vás nechá v noci klidně spát.

  • Výška sedáku je 40 cm, 
  • Hloubka sedáku 67 cm,
  • Plocha spaní 199 x 125 cm
  • Pružina bonel
 

TIP ORFA Nábytek na rychlý úklid

Zazvonila na Vás nečekaná návštěva a v obývacím pokoji máte nepořádek? Se sedačkou s úložným prostorem žádný problém. Není nic jednoduššího, než horní díl pohovky vysunout a uložit do úložného prostoru vše potřebné. Poté už můžete s úsměvem a především s uklizeným pokojem přivítat návštěvu.
dTest e-shop ORFA Nábytek

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku