Orfa nábytek

Orfa nábytek, být doma... je zážitek
-47%
Villa Skříň VL04, bílá

Villa
Skříň VL04, bílá

17 210 Kč 8 990 Kč
Kód zboží: 5102968
Systém: Villa
Barva: Bílá
Materiál: Lamino
Šířka: 210 cm
Výška: 218 cm
Hloubka: 60 cm
Váha: 214 kg
Vrácení zboží do 1 měsíce
Villa Skříň VL04, bílá

Montážní návod

Disponujete malou ložnicí a velkým množství oblečení? Nabízíme vám chytré řešení. Praktická skříň Villa VL04 ve francouzském stylu je velmi prostorná, takže se do ní poskládá nebo pověsí všechno oblečení, které máte. Navíc díky chytrému umístění zrcadla na dveřích skříně už nemusíte hledat další volný prostor.

Skříň je vyrobena z kvalitního bílého lamina odolného proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Jednoduchý design doplňují ozdobné úchytky. Uvnitř skříně jsou police na uložení prádla a také tyč na zavěšení ramínek.

Interiéry ve francouzském stylu nás nepřestávají lákat díky uvolněné, přátelské atmosféře a poklidu. Zařídit si podobně i váš domov není vůbec těžké. Celá série je výjimečná svým jednoduchým a nadčasovým designem, který doplňují romantické ozdobné úchytky. Francouzský styl můžete s kolekcí Villa vytvořit nejen ve vašem obývacím pokoji, ale i v ložnici, pracovně nebo v dětském pokoji. Série obsahuje množství modulů, jako např. skříně, komody, postele, noční stolky, psací stoly, ale i police a vitríny.

Ze stejného systému Villa

dTest e-shop ORFA Nábytek

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku