Aktuální nabídku skvělých produktů za ještě výhodnější ceny objevíte zde...
Zobrazit celý popis
Hledáte praktický úzký regál s přitažlivým moderním designem? Pak je tady regál Artemis.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 38 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 20 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku