Orfa nábytek

Kariéra

Přidejte se k nám, rozšiřujeme náš e-shopový tým!

Prodavačka/prodavač - prodejna ORFA nábytek

Na prodejnu ORFA Ostrava-Dubina přijmeme do našeho kolektivu prodavače/prodavačku na HPP.
Ranní směny 8:00 - 14:00, odpolední směny 13:00 - 19:00. Sobota a neděle 10:00 - 18:00.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, dobré platební podmínky + motivační odměny, stravenky a zaměstnanecké slevy.
Více informací na prodejně. Nástup možný ihned.

Pokud máte zájem o tuto práci, zašlete nám Váš životopis na e-mail: bohumila.krejcova@orfa-nabytek.cz

Administrativní pracovník e-shopu

Náplň práce: doplňování zboží do e-shopu s nábytkem, psaní textů k produktům, úprava fotek, kontrola uváděných informací. Práce s fotografiemi produktů.
Vyřizování objednávek, vystavování faktur, výdejek apod.
Aktivní e-mailová a telefonická komunikace se zákazníkem (poskytování informací dle zájmu a potřeb zákazníka).

Požadavky: dobrá znalost českého jazyka a práce na PC, spolehlivost, spolupráce v týmu.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, stravenky, zaměstnanecké slevy, pružnou pracovní dobu.

Pokud máte zájem o tuto práci, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: prace@orfa-nabytek.cz

Orfík

dTest e-shop ORFA Nábytek

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku