Kariéra

Přidejte se k nám, rozšiřujeme náš tým!

Prodejce nábytku

Přijmeme prodavačku/prodavače nábytku na naší pobočku ORFA Ostrava-Dubina.

Náplň práce: prodej zboží, poskytování kvalifikovaného poradenství zákazníkům, komunikace se zákazníky, tvorba a zpracování nabídek, zajištění realizace zakázek, administrativa. Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 19:00, So, Ne, svátky 9:00 - 18:00, dlouhý/krátký týden.

Požadavky: vyučen v oboru činnosti nebo zkušenosti na obdobné pozici výhodou, prozakáznícký přístup, komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, chuť se učit novým věcem, práce na PC.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, pěkné a přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, prémie, stravenky, zaměstnanecké slevy, možnost získání certifikátu pro zprostředkování úvěrů.

Nástup možný ihned.

Pokud máte zájem o tuto práci, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: bohumila.toufarova@orfa-nabytek.cz
Nebo volejte na tel.: 777 914 642.

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky ORFA nábytek je zařazen do programu Favi Extra