Orfa nábytek

Kariéra

Přidejte se k nám, rozšiřujeme náš e-shopový tým!

Prodejce plánovaných kuchyní

Přijmeme prodejce plánovaných kuchyní na pobočku ORFA Ostrava Fifejdy.

Náplň práce: poskytování kvalifikovaného poradenství zákazníkům, zpracování grafických návrhů a nabídek, zajištění realizace zakázek.

Požadavky: vyučen v oboru činnosti nebo zkušenosti na obdobné pozici výhodou, prozakáznícký přístup, komunikační schopnosti, úsměv, práce na PC, znalost grafických programů výhodou.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, pěkné a přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky, zaměstnanecké slevy.

Pokud máte zájem o tuto práci, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: prace@orfa-nabytek.cz

Programátor PHP/WEB

Náplň práce: vývoj vlastního e-shopového řešení, vývoj vnitropodnikových webových aplikací.

Požadavky: znalost PHP7 (OOP, MVC), Nette, HTML5, CSS, XML, JavaScript, jQuery, Bootstrap framework, SQL. Zkušenosti s MySQL (nebo jinou DB). Znalost ORACLE, MongoDB, Elasticsearch výhodou.
Praxe min. 2 roky ve vývoji www stránek nebo webových aplikací (ukázka referenčního projektu na pohovoru).

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, pěkné a přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky, zaměstnanecké slevy, pružnou pracovní dobu, home office. Možno i formou externí spolupráce.

Orfík

dTest e-shop ORFA Nábytek

Přijímáme online platby kartou

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku