Kariéra

Prodejce, projektant/ka plánovaných kuchyní

Přijmeme prodejce, projektanta/projektantku plánovaných kuchyní na naší pobočku ORFA Orlová.

Náplň práce: poskytování kvalifikovaného poradenství zákazníkům, komunikace se zákazníky, tvorba a zpracování 3D grafických návrhů a nabídek, zajištění realizace zakázek.

Požadavky: vyučen v oboru činnosti nebo zkušenosti na obdobné pozici výhodou, prozakáznícký přístup, komunikační schopnosti, úsměv, práce na PC, znalost grafických programů výhodou.

Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, pěkné a přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, prémie, stravenky, zaměstnanecké slevy, možnost získání certifikátu pro zprostředkování úvěrů.

Nástup možný od 1. května 2022.

Pokud máte zájem o tuto práci, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: marcela.lauschova@orfa-nabytek.cz

Přijímáme on-line platby kartou

E-shop infolinka
☎ 737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00