DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB. Víte, jak se dá bydlení zpestřit a oživit? Často uvažujete nad celkovou rekonstrukcí, aby váš domov působil zabydleně a příjemně, ale přitom někdy stačí opravdu málo. Pár poliček, nový koberec nebo zrcadlo. Všechny tyto zdánlivé maličkosti vykouzlí útulnou atmosféru a pro každodenní pohodu jsou zcela nezbytné...
Zobrazit celý popis
Zrcadlo ze systému Balder LUS/45, v barevném provedení dub riviéra o rozměrech 145 x 45 x 21.5 se skvěle hodí do předsíně. Můžete jej libovolně zkombinovat s dalšími prvky z kolekce Balder.
Balder je úchvatná modelová řada sektorového nábytku výrobce Black Red White, který je charakteristický prostým a geometricky nadčasovým stylem bez zdobných detailů.
| Sestava nábytku | Balder |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 145 cm |
| Hloubka | 21,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub riviéra |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Moderní |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 11 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku