| Zboží | Matracový chránič 90 x 200 cm |
|---|---|
| Kód zboží | 137582 |
| Kategorie | Matrace do postele 90x200 |
| Fotka | |
| Cena |
560 Kč
|
| Dostupnost |
10 pracovních dnů
|
| Šířka | 90 cm |
| Délka | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Látka |
| Složení matrace | PUR pěna |
| Počet balíků | 1 ks |
| Odebrat | |
| Zboží | LUSIA 2 manželská postel 180 cm + rošt, béžová | LEONA 2 manželská postel 180 cm, šedá |
|---|---|---|
| Kód zboží | 1417864 | 1417622 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | ||
| Cena |
|
|
| Dostupnost |
6 - 8 týdnů
|
Skladem 3 ks
|
| Šířka | 194 cm | 195 cm |
| Délka | 215 cm | 215 cm |
| Barva | Béžová | Šedá |
| Barevné provedení | Béžová | Šedá |
| Materiál | Čalounění | Čalounění |
| Počet balíků | 5 ks | 4 ks |
| Výška | 107 cm | 107 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm | 200 cm |
| Rozklad | Ne | Ne |
| Úložný prostor | Ano | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano | Ano |
| Váha | 120 kg | 80 kg |
| Odebrat všeVše | Odebrat | Odebrat |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku