| Zboží | ESTER BV dřevěná postel 160 cm, višeň |
|---|---|
| Kód zboží | 1416673 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
29 850 Kč
|
| Dostupnost |
6 - 8 týdnů
|
| Šířka | 175 cm |
| Výška | 53-100 cm |
| Délka | 206 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Višeň |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 100 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku