| Zboží | BERGEN postel 160 cm, modřín sibiu zlatý |
|---|---|
| Kód zboží | 3202533 |
| Kategorie | Postele 160 x 200 |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 165 cm |
| Výška | 102 cm |
| Délka | 204 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Modřín sibiu zlatý |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 60 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku