| Zboží | Zele Vitrína REG1W1D, dub wotan/bílý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3202569 |
| Kategorie | Levné skleněné vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 2 ks
|
| Šířka | 56 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 45 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku