| Zboží | ALAMEDA vitrína REG1W1D2S, bílý lesk/dub westminster |
|---|---|
| Kód zboží | 3202821 |
| Kategorie | Osvětlené vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 141 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 68 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku