| Zboží | HOLTEN postel 160 cm, bílá/dub woltan/bílý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3202963 |
| Kategorie | Levné manželské postele |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 2 ks
|
| Šířka | 169 cm |
| Výška | 100 cm |
| Délka | 204 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 47 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku