| Zboží | HARPER relaxační křeslo, světle šedobéžová |
|---|---|
| Kód zboží | 3714915 |
| Kategorie | Polohovací křesla pro seniory |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem > 5 ks
|
| Šířka | 82 cm |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Výška opěru | 66 cm |
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Šedá/béžová |
| Nosnost | 110 kg |
| Materiál | Látka |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Nožky | Kov |
| Polohování | Ano |
| Typ polohování | Manuální |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 38 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku