| Zboží | CHILLA 6 rozkládací pohovka 100 cm, hořčicová CR22 mustard |
|---|---|
| Kód zboží | 3718716 |
| Kategorie | Malé rozkládací pohovky |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem > 5 ks
|
| Šířka | 103 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 89 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Výška opěru | 85 cm |
| Šířka ložné plochy | 103 cm |
| Délka ložné plochy | 193 cm |
| Barva | Žlutá |
| Barevné provedení | Hořčicová |
| Materiál | Čalounění |
| Výplň sedáku | PUR pěna |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
| Dekorační polštáře | Ne |
| Nožky | Dřevo |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Využtí pro spaní | Příležitostně |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 33 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku