| Zboží | NEO VELVET M masážní relaxační křeslo, elektrické, skořicová |
|---|---|
| Kód zboží | 3719742 |
| Kategorie | Elektrické polohovací křesla pro seniory |
| Fotka | |
| Cena |
13 290 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 76 cm |
| Výška | 96 cm |
| Hloubka | 94 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 57 cm |
| Výška opěru | 68 cm |
| Barva | Oranžová |
| Barevné provedení | Oranžová |
| Nosnost | 120 kg |
| Materiál | Čalounění |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Nožky | Kov |
| Polohování | Ano |
| Typ polohování | Elektrické |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 40 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku