| Zboží | OTAVA relaxační křeslo elektrické, cappuccino |
|---|---|
| Kód zboží | 3722421 |
| Kategorie | Elektrické polohovací křesla pro seniory |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 66 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 53 cm |
| Výška opěru | 67 cm |
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Cappuccino 645 |
| Nosnost | 150 kg |
| Materiál | Čalounění |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Nožky | Kov |
| Polohování | Ano |
| Typ polohování | Elektrické |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 40 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku