| Zboží | RUBIO 92 postel 160 cm, dub bělený |
|---|---|
| Kód zboží | 5106915 |
| Kategorie | Ložnice - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 2 ks
|
| Šířka | 166 cm |
| Výška | 91 cm |
| Délka | 218 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Minimalistický |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 57 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku