| Zboží | MARAJO 09 postel 160 cm + 2 noční stolky, dub sonoma/bílá |
|---|---|
| Kód zboží | 5107449 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
10 385 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 166 cm |
| Výška | 86 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma/Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 91 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku