| Zboží | Rimini II new vitrína REG 1WL, ořech salev/bílá lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 5109747 |
| Kategorie | Levné skleněné vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 198 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Ořech salev/bílý vysoký lesk |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 71 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku