| Zboží | VANCOUVER 11 vitrína pravá, dub rustikal |
|---|---|
| Kód zboží | 5109907 |
| Kategorie | Komody, vitríny, regály - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
21 280 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Masiv |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 65 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku