| Zboží | BELLUNO postel 160 cm, bříza bílá/dub sonoma tmavá |
|---|---|
| Kód zboží | 5110577 |
| Kategorie | Postele 160 x 200 |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 4 ks
|
| Šířka | 175 cm |
| Výška | 100 cm |
| Délka | 206 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Provence |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 72 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku