| Zboží | LUSIA 2 manželská postel 180 cm + rošt, béžová |
|---|---|
| Kód zboží | 1417864 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
6 - 8 týdnů
|
| Šířka | 194 cm |
| Výška | 107 cm |
| Délka | 215 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 120 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku