| Zboží | NEVADA postel 160 cm, masiv, buk |
|---|---|
| Kód zboží | 137821 |
| Kategorie | Postele z masivu |
| Fotka | |
| Cena |
13 350 Kč
|
| Dostupnost |
10 pracovních dnů
|
| Šířka | 167 cm |
| Výška | 84 cm |
| Délka | 208 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Buk |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku