| Zboží | SPACE DUO matrace, 90 cm |
|---|---|
| Kód zboží | 137989 |
| Kategorie | Matrace do postele 90x200 |
| Fotka | |
| Cena |
3 900 Kč
|
| Dostupnost |
10 pracovních dnů
|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 18 cm |
| Délka | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Látka |
| Složení matrace | PUR pěna |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 15 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku