| Zboží | LEONA 2 manželská postel 180 cm, šedá |
|---|---|
| Kód zboží | 1417622 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 3 ks
|
| Šířka | 195 cm |
| Výška | 107 cm |
| Délka | 215 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 80 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku