| Zboží | ZELE postel 160 cm, dub wotan |
|---|---|
| Kód zboží | 3202766 |
| Kategorie | Levné manželské postele |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 3 ks
|
| Šířka | 165 cm |
| Výška | 85 cm |
| Délka | 204 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 46 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku