| Zboží | Loksa vitrína REG2D1W2S, borovice bílá anderson |
|---|---|
| Kód zboží | 3203061 |
| Kategorie | Osvětlené vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 134,50 cm |
| Hloubka | 42,50 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 83 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku