| Zboží | OSTIA vitrína REG1D1W/20/7, dub artisan/černý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3203205 |
| Kategorie | Osvětlené vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 66 cm |
| Výška | 199 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 54 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku