| Zboží | OSTIA televizní stolek RTV2S, dub artisan/černý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3203207 |
| Kategorie | Designové TV stolky |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 161 cm |
| Výška | 53 cm |
| Hloubka | 48 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Luxusní |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 52 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku