| Zboží | OSTIA šatní skříň SZF2D2S, dub artisan/černý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3203208 |
| Kategorie | Skříně - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 199 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Luxusní |
| Vybavení | Police |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ otevírání dveří | Výklopné |
| Typ skříně | Kombi |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 99 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku