| Zboží | OSTIA noční stolek KOM2S, dub artisan/černý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3203232 |
| Kategorie | Ložnice - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 54 cm |
| Výška | 51 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Luxusní |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 22 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku