| Zboží | OSTIA jídelní stůl STO/7/16, dub artisan/černý lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 3203237 |
| Kategorie | Rozkládací jídelní stoly |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 76 cm |
| Délka | 160 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Luxusní |
| Rozklad | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 57 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku