| Zboží | FRIJA postel 160 cm + rošt, borovice bílá andersen/dub artisan |
|---|---|
| Kód zboží | 3203448 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 168 cm |
| Výška | 57-95 cm |
| Délka | 208 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 6 ks |
| Váha | 130,9 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku