| Zboží | VABRES postel 160 cm, korpus, dub artisan/černá |
|---|---|
| Kód zboží | 3203581 |
| Kategorie | Levné manželské postele |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 2 ks
|
| Šířka | 166 cm |
| Výška | 85,5 cm |
| Délka | 206,5 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Industriální |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 52,4 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku