| Zboží | Kent Vitrína EREG3W2S Kaštan |
|---|---|
| Kód zboží | 3300072 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 3 ks
|
| Šířka | 167 cm |
| Výška | 204 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Kaštan |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 6 ks |
| Váha | 136 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku