| Zboží | Kent Vitrína EWIT1DP Kaštan |
|---|---|
| Kód zboží | 3300082 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 3 ks
|
| Šířka | 70,50 cm |
| Výška | 204,50 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Kaštan |
| Materiál | MDF |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 51 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku