| Zboží | KASSEL postel 160 cm + noční stolky, dub monastery/dub černý |
|---|---|
| Kód zboží | 3601362 |
| Kategorie | Postele 160 x 200 |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 265 cm |
| Výška | 98 cm |
| Délka | 206 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Industriální |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 6 ks |
| Váha | 101 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku