| Zboží | KASSEL vitrína REG2D2W, dub monastery/dub černý |
|---|---|
| Kód zboží | 3601425 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 145 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 65 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku