| Zboží | DALVA postel 160 cm + rošt a LED osvětlení, dub mauvella/kashmir |
|---|---|
| Kód zboží | 3601524 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 168,2 cm |
| Výška | 100 cm |
| Délka | 218 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Skandinávský |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 119 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku