| Zboží | KOLUMBUS vitrína rohová, dřevo dub |
|---|---|
| Kód zboží | 3713361 |
| Kategorie | Komody, vitríny, regály - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
25 940 Kč
|
| Dostupnost |
6 - 8 týdnů
|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 202 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Staré dřevo |
| Materiál | Dřevěná dýha |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 65 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku