| Zboží | LAMIA 1 relaxační křeslo, světle krémová |
|---|---|
| Kód zboží | 3717435 |
| Kategorie | Polohovací křesla pro seniory |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 73 cm |
| Výška | 104 cm |
| Hloubka | 92 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Výška opěru | 70 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Krémová |
| Nosnost | 120 kg |
| Materiál | Látka |
| Styl | Moderní |
| Výplň sedáku | PUR pěna |
| Nožky | Kov |
| Polohování | Ano |
| Typ polohování | Manuální |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 36 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku