| Zboží | OLIMPUS relaxační křeslo mechanické, tmavě zelená |
|---|---|
| Kód zboží | 3718015 |
| Kategorie | Polohovací křesla pro seniory |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 72 cm |
| Výška | 101 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Výška sedu | 51 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Výška opěru | 67 cm |
| Barva | Zelená |
| Barevné provedení | Zelená |
| Nosnost | 150 kg |
| Materiál | Čalounění |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Nožky | Kov |
| Polohování | Ano |
| Typ polohování | Manuální |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 41 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku