| Zboží | Malorca 10 Vitrína úzká vysoká, levá, dub rustik |
|---|---|
| Kód zboží | 5107129 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
19 415 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 198 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Dřevěná dýha |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 66 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku