| Zboží | SAMOA 33 postel 160 cm, bílá mat/bílá lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 5108225 |
| Kategorie | Ložnice - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
8 714 Kč
|
| Dostupnost |
Skladem 1 ks
|
| Šířka | 167 cm |
| Výška | 88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílý lesk |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Minimalistický |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 46 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku