| Zboží | BAUNTI BA 31 postel 160 cm, dub san remo pískový/černá |
|---|---|
| Kód zboží | 5108430 |
| Kategorie | Ložnice - Valentýn |
| Fotka | |
| Cena |
6 794 Kč
|
| Dostupnost |
2 - 4 týdny
|
| Šířka | 169 cm |
| Výška | 100 cm |
| Délka | 206 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub san remo |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Minimalistický |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 90 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku