| Zboží | VANCOUVER 12 vitrína, dub rustikal |
|---|---|
| Kód zboží | 5109908 |
| Kategorie | Osvětlené vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
31 870 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Masiv |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 90 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku