| Zboží | ALVIN 04 vitrína, dub artisan |
|---|---|
| Kód zboží | 5110232 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
9 999 Kč
|
| Dostupnost |
Skladem 2 ks
|
| Šířka | 92 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 75 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku